BİAS Haberleri

Bizi Takip Edin!

CAE'de Kauçuk ve Elastomer Çözümleri Konferansı Başarıyla Tamamlandı!

Haberler

CAE'de Kauçuk ve Elastomer Çözümleri Konferansı Başarıyla Tamamlandı!

BİAS Mühendislik tarafından 14 Mayıs tarihinde Bursa Ramada By Nilüfer Hotel’de gerçekleştirdiğimiz CAE'de Kauçuk ve Elastomer Çözümleri Konferansı başarıyla tamamlandı! Konferansımız boyunca yapılan paylaşımlar ve bilgilendirici oturumlar, elastomer ve kauçuk alanında faaliyet gösteren birçok kişiyi bir araya getirerek sektördeki son gelişmeler hakkında bilgi sağladı.


Konferansımız, sektörün önde gelen isimlerini ve uzmanlarını ağırladı. Sunumlar ve tartışmalar, katılımcılara değerli bilgiler sunarak sektördeki güncel gelişmeleri aktardı. Hexagon Simulation Portfolio, Multipysics Strategy, araç kontrol kollarında kullanılan titreşim sönümleyici burçların tasarım doğrulama faaliyetleri, Marc Mentat yazılımıyla palet kauçuğunun dinamik davranışının incelenmesi, elastomer motor takozu tasarımı ve sızdırmazlık eleman analizlerinde iş akış entegrasyonu gibi konular üzerine düzenlenen sunumlar, sektörden yetkililerin ilgi gösterdiği konular içinde yer aldı.


BİAS Mühendislik’in distribütörlüğünü yaptığı Tekno Kauçuk, BMC, YAMAS, Standard Profil ve K-ENSTİTÜ Mühendislik, gibi firmalar etkinlikte yer aldı. Bu firmalar hem sektör ile ilgili sunumlar gerçekleştirerek katılımcılara en son yenilikler hakkında bilgi sağladı hem de ürünlerini sergileyerek katılımcılarla etkileşim içerisinde oldu. Ayrıca, çeşitli prestijli kuruluşlar da sunumlarıyla konferansımıza değer kattı.


TÜM SUNUMLARA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

BİAS Haberleri

Galerimizi İnceleyin!