BİAS Haberleri

Bizi Takip Edin!

Bilgisayar Destekli Mühendislik Yazılımları Online Eğitim Yaz Kampı

Haberler

Bilgisayar Destekli Mühendislik Yazılımları Online Eğitim Yaz Kampı

 

BİAS Mühendislik, geleceğin mühendislerini ücretsiz gerçekleştirilecek olan Bilgisayar Destekli Mühendislik Yazılımları Online Eğitim Yaz Kampı’na davet ediyor!
 

Kendini FEM, MBD, CFD alanlarında geliştirmek ve BİAS Mühendislik’in uzman eğitim kadrosu yardımıyla Hexagon ürünlerinden Adams, Marc, MSC Apex, MSC Nastran ve Cradle CFD programlarında uzman hale gelmek istiyorsan bu eğitimlere katılabilirsin. Lisans derslerine yardımcı teorik ve uygulama bilgileri sayesinde hem dersleri daha iyi anlayabilir, hem de mezun olduktan sonra makine mühendisliği alanında ne gibi alanlarda faaliyetler ve aktiviteler gerçekleştiriliyor bu eğitim sırasında görebilirsin.
 

ÖN KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ.


Eğitim takvimi için TIKLAYINIZ.


Hexagon Student Edition (Öğrenci Versiyonu) Yönergesi için TIKLAYINIZ.


SON KAYIT TARİHİ 26.06.2023
 

  • Programdaki bütün eğitimler online olarak Microsoft Teams platformu üzerinden gerçekleştirilecektir. 
  • Eğitimler online olarak canlı gerçekleştirilecek olup kontrolsüz yayılmanın önüne geçmek amacıyla kayıt altına alınmayacak ve paylaşılmayacaktır.
  • Ön kayıt formunu tamamladığınızda tarafınıza kaydınızın gerçekleştirildiğine dair mail iletilecek ve eğitimle ilgili detaylı tüm bilgilendirme sağlanıyor olacaktır. 
  • Eğitim esnasında eğitmenle eş zamanlı olarak yazılım ile uygulama yapılacak olup, ön kaydını tamamlayan herkese detaylı bilgi mail ile iletilecektir.
  • Kamp sona erdiğinde “Bilgisayar Destekli Mühendislik Yazılımları Online Yaz Kampı Başarı Sertifikası” edinmeniz mümkün!  Sertifika edinebilmek için aşağıdaki koşulların sağlanması yeterlidir:

1. Koşul: Aldığınız eğitim/eğitimlerin derslerine minimum %80 katılım göstermiş olmak.

2. Koşul: Sizden, aldığınız eğitimin/eğitimlerin içeriğini kapsayan bir ödev yapmanızı talep edeceğiz. İkinci koşul yapacağınız bu ödevde %70 başarı elde etmek.

3. Koşul: Online Değerledirme Testi’nde %70 başarı elde etmek.
 

Bilgisayar Destekli Mühendislik Yazılımları Online Eğitim Yaz Kampı için tüm sorularınızı egitim@bias.com.tr adresine iletebilirsiniz.