BİAS Haberleri

Bizi Takip Edin!

Haberler

Automotive Testing Expo Europe'a Katılıyoruz!


Otomotiv testleri, geliştirme ve doğrulama teknolojilerinin her alanı için dünyanın önde gelen uluslararası fuarı Automotive Testing Expo Europe bu sene Stuttgart’da gerçekleşiyor. 


Automotive Testing Expo Europe; Avrupa’da ADAS ve sürücüsüz araç testleri, elektrikli ve hibrit güç aktarım testi, pil ve menzil testi, EMI & NVH test-analizleri, test ve doğrulama alanındaki bütün araç, bileşenler ve sistem hizmetleri için lider fuar etkinliğidir.


ADAS ve sürücüsüz araç testleri, NVH ölçüm araçları, test ekipmanları, simülasyon paketleri, dayanıklılık test teknolojileri, çarpışma testi, dinamometreler, emisyon ölçüm sistemleri ve başka birçok alanda firmalar ürün ve hizmetlerini Automotive Testing Expo Europe’da sergileyecektir.


BİAS Mühendislik; Testsens akustik empedans tüpü; ASTM E-2611, ASTM E-1050, ISO 10534-2 standartlarına uygun olarak çalışan ses iletim kaybı ve ses yutum katsayısı ölçüm sistemi ve Swarmnect sürüş ve yol güvenliğini geliştirmek, ulaşım maliyetlerini ve yakıt tüketimi & karbon emisyonlarını optimize etmek için bu verileri kullanıcıların sürüş verilerin toplayarak; elde edilen verilerle yeni nesil ulaşım teknolojileri geliştirmek için üretilen veri toplama sistemini Automotive Testing Expo Europe’da sergileyecektir.


21-23 Haziran tarihleri arasında Messe Stuttgart’da düzenlenecek olan Automotive Testing Expo Europe’da sizleri de standımıza bekleriz.