BİAS Haberleri

Bizi Takip Edin!

ADAS ve Otonom Araç Test Teknolojileri Konferansı

Haberler

ADAS ve Otonom Araç Test Teknolojileri Konferansı

Sizleri, 1-2 Haziran 2023 tarihlerinde Autodrom İstanbul Pisti'nde gerçekleşecek ADAS ve Otonom Araç Test Teknolojileri Konferansı'na davet ediyoruz. 


Etkinliğimiz, saha uygulamaları, teorik sunumlar ve değerli konuşmacıların yer aldığı panelden oluşmaktadır.

 

Bu etkinliğin amacı, otonom araçlar için geliştirilen sürüş destek sistemlerinin test edilmesi ve doğru bir şekilde çalıştığından emin olunmasıdır. Etkinliğimizde, çeşitli firmaların ADAS teknolojileri ve test ekipmanları hakkında sunumlar yapacakları bir panel de yer alacaktır.

 

Etkinliğimizde yer alacak konuşmacılar arasında, dünyanın önde gelen test ekipmanı ve teknolojileri üreticileri de bulunmaktadır. Etkinliğimiz sırasında, özellikle AB Dynamics, Oxford Technical Solutions Ltd, Moshon Data Ltd, LSLiDAR, Robosense Lidar, imc Test & Measurement ve Sensoric'in test teknolojilerini yakından inceleme fırsatınız olacaktır. Bu sayede, en son teknolojiler hakkında bilgi sahibi olacak ve bu teknolojilerin nasıl çalıştığını gözlemleme fırsatı yakalayacaksınız.

 

Etkinliğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve kayıt yaptırmak için egitim@bias.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmayın ve otonom araç test teknolojilerinin dünyasını keşfedin!


Etkinlik takvimini görüntülemek için TIKLAYINIZ