VI-Grade


 
MSC Software firmasının Adams, mekanik sistem simülasyon yazılımı üzerine VI-Grade firması tarafından geliştirilen, endüstri odaklı ürünler, kullanıcılara kendi sektörlerinde ileri düzey çözümler sunmaktadır.
 

 

VI-Rail

Tren dinamiği için özelleşmiş bir yazılımdır. MSC Adams üzerinden çalışır. Kütüphanesindeki hazır tren ve tren yolu elemanları yardımı ile çok hızlıca parametrik modelleme yapabilmeye olanak sağlar. Boji hesapları, stabilite analizi, önyükleme analizi, lineer analizler ve test donanımları yardımı ile kusursuz bir şekilde gerçeğe yakın tasarımlar yapabilmeye ve tasarımları geliştirmeye olanak sağlar.
 

 

 

 

VI-AirCraft

VI-AirCraft, mühendislerin hızlı bir şekilde sanal test prototip hazırlamalarına olanak sağlar, böylece pahalı test koşullarına gereksinim azalır. Uçak komple ve parametrik bir şekilde modellenebilir. Kolayca iniş takımı yerleşimi belirlenebilir. Uçağın flotasyonu, stabilitesi, yükleri ve yolcu konforu; kinematik, statik ve dinamik simülasyonlar yapılarak hesaplanır ve geliştirilebilir.
 

 

 

 

VI-SportsCar

VI-SportsCar, spor arabalar için özelleşmiş kendi kütüphanesindeki şablon, alt sistem ve montajlar yardımı ile çok daha hızlı simülasyonlar yapabilmeyi sağlar.
 


 
Detaylı bilgi için www.vi-grade.com