Tasarım

Ürün geliştirme sürecinin her aşamasında sattığımız ürün ve verdiğimiz hizmetlerle yanınızdayız. Kurulduğumuz 1997 yılından beri müşterilerimiz en zorlu projelerde BİAS’dan destek hizmetleri almıştır. İşimizi en iyi şekilde yapmak için bize aktarılan her mühendislik problemini araştırarak, öğrenerek, tecrübemizi kullanarak çözdük.

Mühendislik ekibimizin önceliği kendi ürünlerimizi geliştirmektir. Bunun yanında müşterilerimizden gelen ürün geliştirme taleplerinin çok çeşitli aşamalarına da destek vermektedir. Bu destek mekanik tasarımdan, prototip üretimine ve ürün doğrulamaya kadar uzanmaktadır. Sıfırdan ürün geliştirme projelerinde otomotiv, beyaz eşya, savunma sektörlerinde tecrübelerimiz oldu.

Satışını yaptığımız Nastran, Adams, LSDYNA, FloEFD, Flowmaster gibi yazılımlar otomotiv, savunma, beyaz eşya ve makina sektörlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Üniversitelerimizde de düzenli eğitimler yaparak gençlerin mühendislik hayatına bu araçları öğrenerek başlamasına yardımcı oluyoruz.

BİAS personeli her zaman yeni fikir geliştirmeyi, bunları ürüne dönüştürmeyi hedefleyen bir vizyona sahiptir. Servo-mekanik pres, transfer robotu, travers mekanizması, onlarca test düzeneği, kontrolcü yazılımı, ölçüm cihazları ve yazılımları, bu özgün fikirlerin gerçeğe dönüşmesinin örnekleridir.

Ürün geliştirme projelerinde edindiğimiz deneyimler, satışını yaptığımız ürünlerin teknik desteğinde de müşterilerimize olumlu anlamda yansımaktadır.
Test Sayfasına Git